vyrábíme klíče

výroba klíčů - vložkové klíče, dozické klíče, autoklíče, čipové klíče, trezorové klíče, schránkové klíče, tvarové klíče, kostelní klíče, důlkové klíče

Generální systém klíčů. (SGHK)

Stavíte nový dům, hotel? Jste majitelem firmy, obchodu, domu? Potřebujete mít pod kontrolou kdo má jaký klíč a jejich počet ?     Cena - vložka + klíč v systému od 350,- Kč.

SYSTÉM GENERÁLNÍHO a HLAVNÍHO KLÍČE FAB, EVVA

www.trezory-key.cz/produkty/generalni-system/

tel.  604 494 103         NAŠE  REFERENCE !!!

Příklad klíčového systému, 30 prodejen ČR a SR // ASKO - 1500 vložek.    

Zjednoduší Vám klíčové hospodářství, umožní lepší kontrolu, zajistí přehled! Jedná se o systém kombinací klíčů, vložek, visacích zámků, vrchních zámků a závor.

Systém je vhodný pro bytová družstva, hotely, firmy, ubikace, nemocnice apod. Generální klíč se vyznačuje tím, že jej může používat například ředitel, majitelé firem, správy družstev a jiné pověřené osoby, protože tento klíč odemyká všechny vložky v systému.

Další částí generálního klíče je klíč skupinový, který odemyká pouze část objektu, např. pouze jedno patro nebo (u více objektů) budovu.

Systém generálního klíče se může použít v domech se společnými vstupy a společným příslušenstvím, kde jeden klíč odemkne společné prostory (např. sklep, garáž, WC, vchod do domu a pod.) navzájem, avšak klíč od jednoho bytu a příslušenství neodemkne byt druhý.

NONSTOP servis na generální systém od nás

Výroba klíčů Praha 7 Dukelských hrdinu 4 Tel. 220 878 016

generální systém, systém generálního klíče

výroba klíčů, zámečnictví, zámečníci, keynonstop, prodejny výroba klíčů, zámečnictví, zámečníci, keynonstop, prodejny
výroba klíčů, zámečnictví, zámečníci, keynonstop, prodejny výroba klíčů, zámečnictví, zámečníci, keynonstop, prodejny